Ви увійшли якГость | Група "Гости"Вітаю ВасГость | RSS
ДНЗ ІПЛ

 ДНЗ "Інгулецький професійний ліцей"
ДНЗ ПТУ №44


Категорії розділу
Заходи
Виховна робота
Події
Спорт
Декади
Декади робітничих професій
Методична робота
Методична робота
Пошук по сайту
Педагогічна преса

Головна » 2019 » Березень » 15 » Підведення підсумків nижня економіки в ліцеї
14:49
Підведення підсумків nижня економіки в ліцеї
Традиційним стало проведення Тижня економіки в ліцеї . Постає питання, чому ж економічному навчанню і вихованню учнів приділяємо таку увагу? Саме тому, що піднесення, що розпочалося в економіці України, вимагає подолання відставання у науково - технічній галузі, змін у якості підготовки робочої сили. Особливу актуальність для країни набуває проблема відродження підприємництва. Виконання цих завдань неможливе без розуміння ролі людського фактору в ринкових умовах. Дедалі важливішими стають такі людські якості як економічна освіта, кваліфікація, досвід, особистість робітника, його підприємливі здібності, активність, відповідальність, чесність тощо.

Основна роль у формуванні кваліфікованого робітника належить освіті. Сучасний робітник – це не тільки компетентний виконавець своїх обов’язків, це працівник, який здійснює роботу ефективно і конструктивно. Найкраще засвоюється навчальний матеріал – шляхом спілкування і вирішення конкретних завдань в умовах максимально наближених до реальності. Це питання завжди було і є в центрі уваги вивчення економіки. Для цього постійно ведемо пошук нетрадиційних форм та методів організації позаурочної роботи. Результат такого пошуку – проведення Тижня економіки.  У відповідності до плану роботи НМЦПТО у Дніпропетровській області  та  плану роботи педагогічного колективу на 2018-2019 н.р. ДНЗ «Інгулецький професійний ліцей»  з 11.03.2019р. по 15.03.2019р.  проводився  «Тиждень економіки» до Дня прав споживача.
Економічна освіта в Україні набуває свого розвитку. Одночасно зростають вимоги до неї. Тому дедалі частіше при вивченні економічних дисциплін при підготовці кваліфікованих робітників доводиться відходити від використання традиційних форм навчання, їхнє місце займають інші – активні методи та форми навчання. З метою підвищення інтересу до економічних знань, розвитку творчого мислення, ініціативи, вміння обговорювати свої думки і організації колективної розумової діяльності учнів, необхідно урізноманітнювати навчальний процес.
Для тих, хто забажав увійти в її цікавий світ і опанувати його таємниці, викладач Ж.М.Школяренко підготувала різноманітні конкурси, ігри, вікторину, цікаву інформацію тощо.
Тиждень економіки - це багатоцільна єдність заходів, об’єднаних однією метою-розширити межі сприйняття економічної інформації адаптувати учасників навчального процесу до сучасної економіки.
Перший день (11.03.2019р.) - цікаве відкриття тижня двома ведучими, які запросили всіх учнів ліцею прийняти активну участь у проведенні тижня і роздали їм запрошення.
Другим етапом  проведення тижня був конкурс малюнків та стінгазет. Конкурс дав відповідь на такі питання: сприяння раціональній поведінці у сфері споживання, бізнесу, допомога у прийнятті правильного рішення при виборі сфери діяльності в майбутньому здобувачів освіти. Малюнки на тему: "Реклама - двигун прогресу" дали змогу учням зобразити рекламу зовсім непотрібного товару так, щоб всім захотілося його купити. Всім відоме твердження, що реклама двигун прогресу, тому для бізнесменів і підприємців це спосіб завоювати загальну популярність.
Цікаво пройшов другий день ( 12.03.2019р.), проводилась відкрита виховна година «Захист прав споживачів». Були переглянуті відео - ролики:"Історія створення грошей", "Як друкують в Україні гривню".
Криворізьким південним управлінням Головного управління ДФС у Дніпропетровській області було проведено лекцію в ході якої були висвітлені питання: "Податкова знижка - основні аспекти, порядок подання документів для підприємців"; "Декларування доходів учасників підприємницької діяльності".

Родзинкою тижня був день третій  (13.03.2019р.) – вікторина «Бізнес очима учнів», «Цікаве з економіки». Після закінчення гри, пройшов конкурс економічної поезії і конкурс українських прислів’їв та приказок про гроші. Перемогу здобули: Гориславець Тетяна – І місце; Соловей Юлія – ІІ місце; Каптур Анастасія – ІІІ місце.
Четвертий день  (14.03.2019р.) - екскурсія на підприємство ФОП"Станкова" у дитяче-кафе "Капітошка". Відвідали екскурсію учні групи № 23/24 за професією " Кухар. Кондитер". Раніше учні закладу, а саме група № 47/48 за професією " Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування. Електрозварник ручного зварювання. Стропальник" побували на  "Запоріжсталі". Спеціалісти обох підприємств ознайомили здобувачів освіти із процесом виробництва та організацією праці.В бібліотеці була організована виставка-огляд економічної літератури. Комісії та учням закладу сподобалась навчальна література.
День п’ятий (15.03.2019р.) - підведення підсумків.
Категорія: Декади | Переглядів: 230 | Додав: ptu44
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів