Ви увійшли якГість | Група "Гости"Вітаю ВасГість | RSS
ДНЗ ІПЛ

 ДНЗ "Інгулецький професійний ліцей"
ДНЗ ПТУ №44


Меню сайту
Пошук по сайту
Педагогічна преса

Навчально-практична дільниція Siltek

Навчально-практична дільниція Siltekтм створена на базі Інгулецького професійного ліцею на підставі Договору про соціальне партнерство від 02 січня 2018 року між ДНЗ ІПЛ та ПрАТ «Термінал-М».
Siltek
Робота закладу з впровадження інноваційних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників будівельної галузі з використанням сучасних будівельних матеріалів ТМ Siltek

Річний план роботи Навчально-практичної дільниці TM Siltek ДНЗ "Інгулецький професійний ліцей" на 2020 рік

Завдання навчально- практичної дільниці:
• Організація та проведення семінарів-практикумів, майстер- класів, конференцій, засідань методичних секцій та інших заходів з питань впровадження новітніх матеріалів ТМ Siltek у процес підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах.
• Надання практичної та методичної допомоги професійно-технічним навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх матеріалів ТМ Siltek.
• Організація стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі НПД.
• Формування пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння слухачами новітніми матеріалами ТМ Siltek.
• Надання навчальним закладам консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів ТМ Siltek.Відповідно до спільного плану роботи двічі на рік проводяться майстер-класи та семінари з впровадженнях передових виробничих технологій для майстрів виробничого навчання та викладачів ПТНЗ м.Кривий Ріг, учнів Інгулецького професійного ліцею. Навчання проводять керівник проектів з розвитку Технічного відділу ПрАТ «Термінал-М» Молодан М.І., інженери та техніки-лаборанти Технічного відділу ПрАТ «Термінал-М». Під час проведення майстер-класів учасники отримують відповідні сертифікати.

 
Останні новини
Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів